DIGI AW-5600ATII Tartım Etiketlemeli Streç Paketleme Makinesi

Operasyonel konfor ve çevre dostu olması için tasarlanmış tam entegre tartma-sarma-etiketleme sistemi

AW-5600ATII, çalışma konforu ve çevre dostu olması için tasarlanmış yüksek performanslı bir otomatik tartma-sarma-etiketleme sistemidir. Kolay ve basitleştirilmiş kullanımıyla iş yükünü azaltır, daha düşük maliyet ve daha küçük bir çevresel ayak izi elde etmek için film ve etiket tüketiminde tasarruf yapar.

 

Hepsi Bir Arada Ambalajlama Çözümü

AW-5600ATII ile tek bir makine ve tek bir operatörle tartabilir, paketleyebilir ve etiketleyebilirsiniz.
Çalıştırmak çocuk oyuncağıdır.
Bu çözümün konsepti ve faydaları hakkında bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki videoyu izleyin.

Yüksek verimlilik

Dakikada Max.36 pakete kadar yüksek hızda işleme, daha az film değiştirme ihtiyacı ve daha büyük bir çalışma paneli ile üretkenliği artırır. Etiket içeriği ekrandan her an kontrol edilebilir ve etiketleme hatalarının önlenmesine yardımcı olur. Makineye beslenen emtia boyutları için optimum sarma koşullarını otomatik olarak belirler.
aw5600-2_WP04_04

Ekonomik ve Ekolojik

Süper streç teknolojisi filmin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar ve film kullanımını azaltmaya yardımcı olurken, taşıyıcısız etiket kullanma imkanı ile israfa yol açan kenar boşluklarını ortadan kaldırır ve etiket tüketimini azaltmaya yardımcı olur. Enerji koruma modu, makine çalışmazken güç tüketimini azaltmaya yardımcı olur. Bu özellikler hem ekonomi hem de daha küçük bir ekolojik ayak izi sağlar.
aw5600-2_WP04_05

Çeşitli etiketler tarafından etkili sunum

Tek bir etiket boyutuyla sınırlandırılmadan esnek etiket tasarımı, yalnızca genel ürün bilgilerini değil, aynı zamanda ürün özelliklerini ve tazeliğini de vurgulamanızı sağlar. Tüketiciler için tarif ipuçları gibi bilgilerin basılması promosyon değerini artırır. Raf etiketleri üretkenliği artırmaya yardımcı olurken, etrafı saran etiketler kalite izlenimi verir.  Taşıyıcısız etiketler, alt etiketleyici de dahil olmak üzere tüm etiketleyiciler tarafından uygulanabilir.
aw5600-2_WP04_05
REFERANSLAR
Bizi tercih eden mutlu müşterilerimize bakınız →

Müşteri Yorumları

Süleyman Can
Süleyman Can
Can Gıda Petrol Ürünleri / Sahibi
Read More
Sektöründe başarılı bir kuruluş ve her yaptıklari işlerinde arkasında duran bir işletme tahmini olarak 15yildir çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmekteyiz
Ramazan Kula
Ramazan Kula
Read More
Bilişim ve yazılım sektörünün lideri, iş bitirme ve sonrasında çok başarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Dik duruşlarıyla ticaret ahlâkına sahip ve paylaşmayı bilen genç patron İlyas bey. Destek konusunda bilgi paylaşımlarını esirgemeyen Mehmet bey ve tüm ekip arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Ali Çel
Ali Çel
İstoç Toptan A.Ş. / BİM
Read More
Çözüm ortağımız güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet veren ve ayrıca profesyonel kadro ile süper bi işletme sorun çözüm alanı
Muammer Köksal
Muammer Köksal
Urgancı Yapı Market / Sahibi
Read More
Biz hayal ettik onlar yaptı. Deneyimli kadrosu ve esnaf tavırları ile gönlümüzü fethettiler. Allah onlardan razı olsun
Salih Fikret Atlı
Salih Fikret Atlı
Çikolata Evim / Sahibi
Read More
İlgi, bilgi ve sorun çözme mükemmel
Abdurrahman Aydın
Abdurrahman Aydın
Aydın Kuyum / Sahibi
Read More
İşinin ehli sözünün eri esnaf arıyorsanız tam yerindesiniz 15 yıldır hizmet almaktan mutlu olduğum alırken gözümün arkada kalmadığı güzel insanlarla iş yapmaya hiç terettüt etmeyin.
Ali Şenkarslı
Ali Şenkarslı
Isparta Ekomar Avm / Sahibi
Read More
Yıllardır birlikte çalıştığımız ve çalışmaktan mutlu olduğumuz bir firma. 7/24 desteğini esirgemeyen Mehmet bey ve teknik destek ekibine teşekkür ederiz.
Ramazan Erol
Ramazan Erol
Efece Avm / Sahibi
Read More
Gece gündüz demeden arayıp destek alabileceğiniz uzman bir ekip 5 yıldır çalışıyorum. Yaptıkları işin arkasında durmaları beni ayrıca mutlu ediyor……
Caner Ataş
Caner Ataş
Caner Boya / Sahibi
Read More
Bu kadar ilgili ve kaliteli bir firma ile karşılaşmadım. 7/24 hizmet CANER BOYA ailesi olarak çok teşekkür ederiz
Previous
Next
Çalışma Saatleri

Hızlı Teklif Al

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Bize ulaşın