Çözümler

Barkod Otomasyon Sistemleri

Barkod sistemi, bir işletmenin ürünlerini veya hizmetlerini tanımlamak, saklamak ve takip etmek için kullandığı bir sistemdir. Ürünlerin satın alınması ve satışı sırasında barkod tarama teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen bir sistemdir. Bu sistem, ürünlerin stoklarının takip edilmesi, fiyatların belirlenmesi ve satış işlemlerinin hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Sistem ile İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var? Destek Ekibimiz İle Görüşün →
Barkod Otomasyon Sistemlerinin Faydaları

İşletmeniz için değer katar..

Sistem sayesinde ürünlerin satışları, stokları ve fiyatları gibi bilgiler kolayca raporlanabilir. Bu sayede mağaza veya market yöneticileri ürünlerin satış performanslarını ve stok durumlarını kolayca takip edebilir.

Stok Takibi

Barkod otomasyon sistemi sayesinde ürünlerin stokları ve miktarları kolayca takip edilebilir. Bu sayede ürünlerin stoklarının sürekli olarak güncel tutulması ve eksik olan ürünlerin zamanında yenilenmesi sağlanır.

Fiyat Belirlenmesi

Sistem sayesinde ürünlerin fiyatları otomatik olarak belirlenebilir ve güncellenebilir. Bu sayede fiyatların manuel olarak belirlenmesi yerine, sistem tarafından otomatik olarak belirlenmesi sağlanır.

Satış Hızı

Barkod tarama teknolojisi sayesinde satış işlemleri hızlandırılır. Ürünlerin barkodları taratılır ve işlemler gerçekleştirilir. Bu sayede satış işlemleri manuel olarak yapılırken çok daha hızlı gerçekleştirilir.

• Hataların Azaltılması

Barkod otomasyon sistemi sayesinde ürünlerin barkodları kontrol edilir ve hata yapma ihtimali azaltılır. Bu sayede satış işlemlerinde yapılan hatalar azaltılır ve doğru ürünlerin satılması sağlanır.

Program Tanıtım Videoları

Yıllık Tecrübe
0 +
Müşteri
0 +
Bayii
0 +
Yetkili Servis
0 +

Barkod Otomasyon Sistemleri

Bilişimpos Kolaylıkları

Verimlilik Merkezli

Bir işletmenin verimliğinin artırılması için pratik, hızlı ve kolay kullanım amaçlamaktayız.

Kolay ve Hız Odaklı

İşletmenizin kullanıcıları için tasarlanmış olan kolay ara yüzleri sayesinde her zaman daha hızlı işlem yapmalarını sağlamaktayız.

Tek Ekrandan Yönetim

Yazılım çözümlerimizin esnek yapısı ve algoritması ile işletmenizin bütün alt birimlerini tek ekrandan en iyi şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Bütün sektörler için kalite, verimlilik ve maliyetler ön plandadır. Hassas bir terazi gibi işletmenize özen gösteren uygulamamız sayesinde maliyet ve zamandan tasarruf ederek sonuç odaklı çalışmanızı sağlıyoruz.

BAYİLİKLER
Güçlü iş birliklerimizi inceleyin →
REFERANSLAR
Bizi tercih eden mutlu müşterilerimize bakınız →

Müşteri Yorumları

Süleyman Can
Süleyman Can
Can Gıda Petrol Ürünleri / Sahibi
Read More
Sektöründe başarılı bir kuruluş ve her yaptıklari işlerinde arkasında duran bir işletme tahmini olarak 15yildir çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmekteyiz
Ramazan Kula
Ramazan Kula
Read More
Bilişim ve yazılım sektörünün lideri, iş bitirme ve sonrasında çok başarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Dik duruşlarıyla ticaret ahlâkına sahip ve paylaşmayı bilen genç patron İlyas bey. Destek konusunda bilgi paylaşımlarını esirgemeyen Mehmet bey ve tüm ekip arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Ali Çel
Ali Çel
İstoç Toptan A.Ş. / BİM
Read More
Çözüm ortağımız güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet veren ve ayrıca profesyonel kadro ile süper bi işletme sorun çözüm alanı
Muammer Köksal
Muammer Köksal
Urgancı Yapı Market / Sahibi
Read More
Biz hayal ettik onlar yaptı. Deneyimli kadrosu ve esnaf tavırları ile gönlümüzü fethettiler. Allah onlardan razı olsun
Salih Fikret Atlı
Salih Fikret Atlı
Çikolata Evim / Sahibi
Read More
İlgi, bilgi ve sorun çözme mükemmel
Abdurrahman Aydın
Abdurrahman Aydın
Aydın Kuyum / Sahibi
Read More
İşinin ehli sözünün eri esnaf arıyorsanız tam yerindesiniz 15 yıldır hizmet almaktan mutlu olduğum alırken gözümün arkada kalmadığı güzel insanlarla iş yapmaya hiç terettüt etmeyin.
Ali Şenkarslı
Ali Şenkarslı
Isparta Ekomar Avm / Sahibi
Read More
Yıllardır birlikte çalıştığımız ve çalışmaktan mutlu olduğumuz bir firma. 7/24 desteğini esirgemeyen Mehmet bey ve teknik destek ekibine teşekkür ederiz.
Ramazan Erol
Ramazan Erol
Efece Avm / Sahibi
Read More
Gece gündüz demeden arayıp destek alabileceğiniz uzman bir ekip 5 yıldır çalışıyorum. Yaptıkları işin arkasında durmaları beni ayrıca mutlu ediyor……
Caner Ataş
Caner Ataş
Caner Boya / Sahibi
Read More
Bu kadar ilgili ve kaliteli bir firma ile karşılaşmadım. 7/24 hizmet CANER BOYA ailesi olarak çok teşekkür ederiz
Previous
Next

Soru & Cevap

Fiziksel ürünleri yönetmek büyük bir zorluktur. Bu nedenle nesneleri otomatik olarak tanımlayan, ilgili verileri toplayan, depolayan ve verileri doğrudan bilgisayar sistemlerine giren bir teknoloji yardımıyla yönetim kolaylaşır. Bu teknolojinin adı barkod sistemidir.
Barkod sistemi, bir ürün üzerinde yer alan barkodun okutulduğu zaman barkodda yer alan bilgilerin hızlı bir şekilde bilgisayara aktarılmasını sağlamaktadır. Barkodun üzerinde yer alan çizgilerin her biri bir koda sahip olduğundan dolayı barkod sistemi bunu kolay bir şekilde algılayabilmektedir.
Başvuru yapılması için “ticaret odası yada esnaf ve sanatkarlar odasına” kayıtlı olmak gerekmektedir. Firmalar ürün çeşitlerinin sayısına göre bir barkod numarası almaktadır. Barkod almak için, gerekli belgeleri tamamlamak ve sisteme giriş ücretini ödemek suretiyle TOBB’a başvuru yapılmalıdır.
Barkodlu satış programına, satışa sunulan tüm ürünler önceden tanımlanır. Barkodlu stok programı ile entegre edilmiş ise, stok programındaki tanımlamaları otomatik olarak algılar. Müşteri tarafından alınmak istenilen ürünün barkodu, barkod okuyucu ile okunur ve ürünün fiyat bilgisi ekranda çıkar.
Kaliteli hizmet noktası Bilişimpos Barkod Otomasyondan alınır.
Market otomasyon sistemi, stok takibi, kasa işlemleri, ürünlerin kontrol edilmesi, barkod numarası ile ürünlerin belirlenmesi, müşterilerin kasada beklememesi ve daha hızlı hizmet sunmak gibi işletmecilerin işini kolaylaştıran bir sistemdir.

Hızlı Teklif Al

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Bize ulaşın

Çalışma Saatleri