Çözümler

Depo Otomasyon Çözümleri

Depo – stok otomasyonu ve yönetimi, perakende satış alanında yer alan ve üretici konumunda bulunan bir işletmenin ürün tedarik kontrolü açısından önemli konularından biri olup doğru bir şekilde takibinin ve entegrasyonunun bütünleşik olarak sağlanması gereklidir.
Sistem ile İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var? Destek Ekibimiz İle Görüşün →
Depo Otomasyon Çözümleri

İşletmeniz için değer katar..

Deponuzdaki operasyon süreçlerinizi daha hızlı ve minimum hata ile en verimli şekilde yönetmenizi sağlayacak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz!

Verimliliği Artırma

Güncel barkod sistemine uyum sağlandığı için iş süreçleri daha verimli hale gelir.

İsrafı Azaltma

Stok ve iş gücü yönetimi konularında maliyetler düşürülür ve ürün israfı en aza indirilir.

Fiş İşlemleri

Tek bir noktadan yönetilme özelliği ile satın almadan etiketlemeye kadar olan süreçler optimize edilir.

Daha Kolay ve Hızlı İş Süreçleri

Sevkiyattan sipariş döngüsüne kadar olan süreçler depo otomasyonu aracılığı ile verilerin işlenmesi büyük ölçüde hız kazanır.

Stok takibi yapmak, depo otomasyonu ile artık çok kolay!

Yetersiz stok veya aşırı birikme gibi sorunlarla karşılaşmayın!
Depo – Stok Otomasyonu sayesinde insan kaynaklı hatalar en aza indirilir. Sonucunda ise hizmet kalitesi anlamında artış ve dolayısıyla müşteri memnuniyeti de sağlanmış olur.

Sipariş Esnekliği

İhtiyaçlar, mevsimsel ve dönemsel gibi etkenler ile değişen sipariş hacmindeki büyümeye kolaylıka uyum sağlanır.

Minimum İnsan Hatası ve Personel Tasarrufu

Etkin kontrol yönetimi sayesinde manuel olarak karşılaşılan insan hataları ve gereksiz personel iş gücü en aza indirilir.

Stokları Gerçek Zamanlı Olarak Takip Etme

Depoya giren tüm ürünler, kabul edilen mallar anlık olarak takip edilir. İş sonunda ise insan kaynaklı hatalar minimuma indirilmiş olur.

Stok takibi yapmak, depo otomasyonu ile artık çok kolay!

Depo – stok otomasyonu, perakende satış alanında yer alan ve üretici konumunda bulunan bir işletmenin ürün tedarik kontrolü açısından önemli konularından biri olup doğru bir şekilde takibinin sağlanması gereklidir.
Deponuzdaki ürün girişlerinizi ve çıkışlarını daha hızlı bir şekilde yönetebilmek için kullanıcı bazlı yetkilendirme yaparak süreçlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz.
*Depo ve stok süreçlerinizi daha sağlıklı bir şekilde yönetebilmek için android ve windows c işletim sistemine sahip el terminallerini tercih edebilirsiniz.
Yıllık Tecrübe
0 +
Müşteri
0 +
Bayii
0 +
Yetkili Servis
0 +

Depo Otomasyon Çözümleri

Bilişimpos Kolaylıkları

Verimlilik Merkezli

Bir işletmenin verimliğinin artırılması için pratik, hızlı ve kolay kullanım amaçlamaktayız.

Kolay ve Hız Odaklı

İşletmenizin kullanıcıları için tasarlanmış olan kolay ara yüzleri sayesinde her zaman daha hızlı işlem yapmalarını sağlamaktayız.

Tek Ekrandan Yönetim

Yazılım çözümlerimizin esnek yapısı ve algoritması ile işletmenizin bütün alt birimlerini tek ekrandan en iyi şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Bütün sektörler için kalite, verimlilik ve maliyetler ön plandadır. Hassas bir terazi gibi işletmenize özen gösteren uygulamamız sayesinde maliyet ve zamandan tasarruf ederek sonuç odaklı çalışmanızı sağlıyoruz.

BAYİLİKLER
Güçlü iş birliklerimizi inceleyin →
REFERANSLAR
Bizi tercih eden mutlu müşterilerimize bakınız →

Müşteri Yorumları

Süleyman Can
Süleyman Can
Can Gıda Petrol Ürünleri / Sahibi
Read More
Sektöründe başarılı bir kuruluş ve her yaptıklari işlerinde arkasında duran bir işletme tahmini olarak 15yildir çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmekteyiz
Ramazan Kula
Ramazan Kula
Read More
Bilişim ve yazılım sektörünün lideri, iş bitirme ve sonrasında çok başarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Dik duruşlarıyla ticaret ahlâkına sahip ve paylaşmayı bilen genç patron İlyas bey. Destek konusunda bilgi paylaşımlarını esirgemeyen Mehmet bey ve tüm ekip arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Ali Çel
Ali Çel
İstoç Toptan A.Ş. / BİM
Read More
Çözüm ortağımız güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet veren ve ayrıca profesyonel kadro ile süper bi işletme sorun çözüm alanı
Muammer Köksal
Muammer Köksal
Urgancı Yapı Market / Sahibi
Read More
Biz hayal ettik onlar yaptı. Deneyimli kadrosu ve esnaf tavırları ile gönlümüzü fethettiler. Allah onlardan razı olsun
Salih Fikret Atlı
Salih Fikret Atlı
Çikolata Evim / Sahibi
Read More
İlgi, bilgi ve sorun çözme mükemmel
Abdurrahman Aydın
Abdurrahman Aydın
Aydın Kuyum / Sahibi
Read More
İşinin ehli sözünün eri esnaf arıyorsanız tam yerindesiniz 15 yıldır hizmet almaktan mutlu olduğum alırken gözümün arkada kalmadığı güzel insanlarla iş yapmaya hiç terettüt etmeyin.
Ali Şenkarslı
Ali Şenkarslı
Isparta Ekomar Avm / Sahibi
Read More
Yıllardır birlikte çalıştığımız ve çalışmaktan mutlu olduğumuz bir firma. 7/24 desteğini esirgemeyen Mehmet bey ve teknik destek ekibine teşekkür ederiz.
Ramazan Erol
Ramazan Erol
Efece Avm / Sahibi
Read More
Gece gündüz demeden arayıp destek alabileceğiniz uzman bir ekip 5 yıldır çalışıyorum. Yaptıkları işin arkasında durmaları beni ayrıca mutlu ediyor……
Caner Ataş
Caner Ataş
Caner Boya / Sahibi
Read More
Bu kadar ilgili ve kaliteli bir firma ile karşılaşmadım. 7/24 hizmet CANER BOYA ailesi olarak çok teşekkür ederiz
Previous
Next

Soru & Cevap

Depo otomasyon sistemi, depolarda mevcut stokların sayım, giriş ve çıkışları yapılan ürünler hakkındaki işlemlerin hiçbir karışıklık olmadan tamamlanmasını sağlayan bir yazılım ve donanım sistemidir.

Barkodlu El terminaliel bilgisayarlarına verilen genel addır. Kullanım amacı, el ile girilen verileri ya da barkod okuyucular tarafından gelen verileri depolayan, yorumlayıp işleyen, saha koşullarına uygun el bilgisayarıdır.

El Terminali programı, el terminalinin üzerindeki işletim sisteminden ve hazır gelen programlardan farklı olarak hazırlanan ve merkezdeki yazılımınıza el terminali ile girdiğiniz verileri aktarmaya yarayan ara programdır.

Hızlı Teklif Al

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Bize ulaşın

Çalışma Saatleri