DIGI W-5600SRX Streç Paketleme Makinesi

Yeni Çözüm Yeni Talebi Karşılıyor

W-5600SRX, günümüzün gıda perakende sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek karışımlı düşük hacimli üretim çıktılarına yönelik artan talebi karşılamak için dahice bir çözümdür.
Yalnızca et ve kümes hayvanı fabrikaları ve merkezi işleme tesisleri için değil, aynı zamanda taze meyve ve sebze paketleyicileri, mantar üreticileri vb.

Daha Yüksek Verimlilik

Gelişmiş sarma kapasitesi ve en aza indirilmiş makine duruş süresi, üretiminizi maksimuma ikiye katlayabilir. Dakikada 60 paket. Çeşitli boyut, şekil ve malzemelere sahip tepsileri işleyebilir.
w5600srx_WP04_01

Sabit Tepsi Teslimatı

Hizalama Kılavuzu’nun otomatik genişlik ayarlama özelliği, hızlı ve tekdüze paketleme için tutarlı besleme tepsisi hizalaması sağlar. Bu özellik, operatörün makineyi durdurma ve kılavuz genişliğini manuel olarak ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırabilir.
5600srx_WP04_0w2

Zaman ve Düşük Maliyetli Paketleme İşlemi

SRX’in iki filmli sistemi, film kullanımını azaltmak için kullanılan tepsi için doğru filmi otomatik olarak seçer.
Bu özellik, plastik tüketimini ve çevreye olan etkiyi azaltmaya yardımcı olur.
w5600srx_WP04_03

Sağlam ve Güvenli Paketleme

Uzun ısıtmalı konveyör, uzun taşıma için hazır, sıkı, güvenli ve güzel bir sarma bitişini garanti etmek için tepsi baskı ayağı ile birlikte çalışır. Bu aynı zamanda gıda kaybının azalmasına da katkıda bulunur.
w5600srx_WP04_04

Kolay bakım

Makine gövdesindeki geniş açıklıklar, sorunsuz hata giderme ve bakım için makinenin iç kısmına hızlı ve kolay erişim sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
REFERANSLAR
Bizi tercih eden mutlu müşterilerimize bakınız →

Müşteri Yorumları

Süleyman Can
Süleyman Can
Can Gıda Petrol Ürünleri / Sahibi
Read More
Sektöründe başarılı bir kuruluş ve her yaptıklari işlerinde arkasında duran bir işletme tahmini olarak 15yildir çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmekteyiz
Ramazan Kula
Ramazan Kula
Read More
Bilişim ve yazılım sektörünün lideri, iş bitirme ve sonrasında çok başarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Dik duruşlarıyla ticaret ahlâkına sahip ve paylaşmayı bilen genç patron İlyas bey. Destek konusunda bilgi paylaşımlarını esirgemeyen Mehmet bey ve tüm ekip arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Ali Çel
Ali Çel
İstoç Toptan A.Ş. / BİM
Read More
Çözüm ortağımız güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet veren ve ayrıca profesyonel kadro ile süper bi işletme sorun çözüm alanı
Muammer Köksal
Muammer Köksal
Urgancı Yapı Market / Sahibi
Read More
Biz hayal ettik onlar yaptı. Deneyimli kadrosu ve esnaf tavırları ile gönlümüzü fethettiler. Allah onlardan razı olsun
Salih Fikret Atlı
Salih Fikret Atlı
Çikolata Evim / Sahibi
Read More
İlgi, bilgi ve sorun çözme mükemmel
Abdurrahman Aydın
Abdurrahman Aydın
Aydın Kuyum / Sahibi
Read More
İşinin ehli sözünün eri esnaf arıyorsanız tam yerindesiniz 15 yıldır hizmet almaktan mutlu olduğum alırken gözümün arkada kalmadığı güzel insanlarla iş yapmaya hiç terettüt etmeyin.
Ali Şenkarslı
Ali Şenkarslı
Isparta Ekomar Avm / Sahibi
Read More
Yıllardır birlikte çalıştığımız ve çalışmaktan mutlu olduğumuz bir firma. 7/24 desteğini esirgemeyen Mehmet bey ve teknik destek ekibine teşekkür ederiz.
Ramazan Erol
Ramazan Erol
Efece Avm / Sahibi
Read More
Gece gündüz demeden arayıp destek alabileceğiniz uzman bir ekip 5 yıldır çalışıyorum. Yaptıkları işin arkasında durmaları beni ayrıca mutlu ediyor……
Caner Ataş
Caner Ataş
Caner Boya / Sahibi
Read More
Bu kadar ilgili ve kaliteli bir firma ile karşılaşmadım. 7/24 hizmet CANER BOYA ailesi olarak çok teşekkür ederiz
Previous
Next
Çalışma Saatleri

Hızlı Teklif Al

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Bize ulaşın