DIGI AW-5600FXII Tartım Etiketlemeli Streç Paketleme Makinesi

DIGI’nin entegre yarı otomatik tartmalı-sarmalı-etiketleyicilerinin en son neslinde esneklik en üst düzeydedir. Kırılgan tepsiler, düzensiz şekiller ve hatta tepsisiz öğelerle çalışabilen AW-5600FXⅡ, küçük ayak izine daha da fazla verimlilik ve kullanılabilirlik sığdırır. DIGI’nin popüler pick-pack sistemi, daha büyük bir darbeli ısı mühürleyici ve iki kat hava beslemesi gibi yeni donanım geliştirmeleriyle tamamlanıyor. Sonuç, dayanıklı ve çekici bir pakettir.

Anahtar Teklifler:

  • Esnek sarma özelliği
  • Yalnızca 31,5” x 36,8” (800 mm x 935 mm) kurulum alanı
  • Operatör hatasını azaltan kullanıcı dostu ekstra geniş 15″ tam renkli dokunmatik ekran
  • Dakikada 17 paket maksimum işlem hızı
  • Astarsız etiket kullanımı, etiket israfını azaltırken daha fazla etiket özelleştirilebilirliği sağlar

Esnek, çok yönlü ve güvenilir iş ortağı

AW-5600FXII LL, entegre yarı otomatik tart-sarma-etiket sistemi, esnek, daha hızlı sarma ve astarsız etiketleme sağlar. Üstün sarma kaplamasını daha da iyi hale getirir.

Çok Çeşitli Sarma İhtiyaçlarını Karşılar

FX, esnek anlamına gelir ve AW-5600FXII, zorlu bir ürün dizisini paketlemede mükemmeldir. Kırılgan tepsiler, düzensiz şekilli tepsiler ve hatta bütün meyveler ve peynirler gibi tepsisiz ürünler bile hızlı ve güzel bir şekilde paketlenir ve etiketlenir. AW-5600FXII, hantal bir elle sarma işlemine olan ihtiyacı önemli ölçüde azaltacaktır.
aw5600fx-2_WP04_02

Operatörler İçin Kullanım Kolaylığı

AW-5600FXII’nin kullanıcı arabirimi, kullanıcıları mağaza ihtiyaçlarına hızla yanıt verirken destekler. Dokunulacak daha az ekranla, tartmalı sarmalı etiketleme makinelerini ilk kez kullananlar için bile etiketlerin oluşturulması ve yazdırılması hızlı ve kolaydır. Operatörler, etiketi doğrudan 15″ tam renkli dokunmatik ekranda önizleyebilir ve yalnızca gerekli olanı yazdırabilir. Son derece geniş bellek, artan baskı öğeleri ihtiyacını kolaylıkla destekler.
aw5600fx-2_WP04_02

Her Seferinde Kolay Temizlik

DIGI, gıda perakendecileri için temizliğin çok önemli olduğunu biliyor. Bu nedenle AW-5600FXII inanılmaz derecede kolay temizlenecek şekilde tasarlanmıştır. Gıda ile doğrudan temas eden kısımlar saniyeler içinde çıkarılıp suda yıkanabilir. Ayrıca, paspaslama ve süpürme işlemlerine uyum sağlamak için tüm ünite zeminden oldukça uzakta durur.

Etiketlerden Tasarruf Ederken Müşterinin Gözünü Yakalayın

AW-5600FXII, çeşitli miktarlarda metin ve grafiğe sığdırmak için etiket boyutunu otomatik olarak ayarlar. Özel etiketler, sürekli bir astarsız etiket rulosuna yazdırılır ve gereken boyuta göre kesilir. 300 dpi’lik yeni, daha yüksek çözünürlük, beslenme ve alerjen bilgileri için ince baskıyı net ve okunması kolay hale getirir. POP etiketlemesi için çift etiketleyici seçeneği bile vardır (“Varyasyonlar” sekmesine bakın).
aw5600fx-2_WP04_02
REFERANSLAR
Bizi tercih eden mutlu müşterilerimize bakınız →

Müşteri Yorumları

Süleyman Can
Süleyman Can
Can Gıda Petrol Ürünleri / Sahibi
Read More
Sektöründe başarılı bir kuruluş ve her yaptıklari işlerinde arkasında duran bir işletme tahmini olarak 15yildir çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmekteyiz
Ramazan Kula
Ramazan Kula
Read More
Bilişim ve yazılım sektörünün lideri, iş bitirme ve sonrasında çok başarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Dik duruşlarıyla ticaret ahlâkına sahip ve paylaşmayı bilen genç patron İlyas bey. Destek konusunda bilgi paylaşımlarını esirgemeyen Mehmet bey ve tüm ekip arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Ali Çel
Ali Çel
İstoç Toptan A.Ş. / BİM
Read More
Çözüm ortağımız güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet veren ve ayrıca profesyonel kadro ile süper bi işletme sorun çözüm alanı
Muammer Köksal
Muammer Köksal
Urgancı Yapı Market / Sahibi
Read More
Biz hayal ettik onlar yaptı. Deneyimli kadrosu ve esnaf tavırları ile gönlümüzü fethettiler. Allah onlardan razı olsun
Salih Fikret Atlı
Salih Fikret Atlı
Çikolata Evim / Sahibi
Read More
İlgi, bilgi ve sorun çözme mükemmel
Abdurrahman Aydın
Abdurrahman Aydın
Aydın Kuyum / Sahibi
Read More
İşinin ehli sözünün eri esnaf arıyorsanız tam yerindesiniz 15 yıldır hizmet almaktan mutlu olduğum alırken gözümün arkada kalmadığı güzel insanlarla iş yapmaya hiç terettüt etmeyin.
Ali Şenkarslı
Ali Şenkarslı
Isparta Ekomar Avm / Sahibi
Read More
Yıllardır birlikte çalıştığımız ve çalışmaktan mutlu olduğumuz bir firma. 7/24 desteğini esirgemeyen Mehmet bey ve teknik destek ekibine teşekkür ederiz.
Ramazan Erol
Ramazan Erol
Efece Avm / Sahibi
Read More
Gece gündüz demeden arayıp destek alabileceğiniz uzman bir ekip 5 yıldır çalışıyorum. Yaptıkları işin arkasında durmaları beni ayrıca mutlu ediyor……
Caner Ataş
Caner Ataş
Caner Boya / Sahibi
Read More
Bu kadar ilgili ve kaliteli bir firma ile karşılaşmadım. 7/24 hizmet CANER BOYA ailesi olarak çok teşekkür ederiz
Previous
Next
Çalışma Saatleri

Hızlı Teklif Al

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Bize ulaşın