DIGI DPS5000 PC Tabanlı Manuel Tartım Etiketleme Makinesi

DPS-5000e PC tabanlı kompakt yazıcı, yerden tasarruf sağlayan tasarımıyla çok yönlü bir baskı çözümü sunar. Yüksek hızlı performanslı bir yazıcıyla, zemin alanından ödün vermeden yüksek verimlilik elde etmek için ön paketleme işlemini kolaylaştırır.

Ön Etiket Yükleme

DPS-5000’in yükleme mekanizması, daha kolay ve daha hızlı etiket değişimi sağlamak için ön tarafta tasarlanmıştır. Bu özellik, ön paketleme işlemi sırasında operasyon verimliliğini büyük ölçüde artırır.
dps5000e_WP04_01

Esnek Operatör Ekranı

8,4″ TFT dokunmatik ekran, optimum izleme konforunda göz alıcı ayrıntılar sunmak için kolayca ayarlanabilir. Ergonomik kullanıcı arayüzü, işlem sürecini daha da geliştiren özelleştirilebilir bir ekran düzeniyle birlikte gelir.
dps5000e_WP04_02

Hızlı ve Verimli Baskı

Hem hız hem de performans için tasarlanan DPS-5000e, yüksek okunabilirlik için net ve çekici bir sunumla yüksek çözünürlüklü 300 dpi baskı sunar.
dps5000e_WP04_03

Diğer özellikler

DPS-5000e ayrıca uzaktan teşhis, e-posta uyarıları, etiket ve makbuz üzerine baskı grafikleri ve operatörler için yardım modu gibi dikkate değer özellikler içerir.
dps5000e_WP04_04

Harici Platform

DPS-5000e, yüksek hassasiyette tartım yeteneği gerektiren işlemler için harici bir SX-C ve S-WR platformuna da bağlanabilir.
dps5000e_WP04_05

Elektronik Raf Etiketi (ESL)

DIGI’nin kurumsal sınıf elektronik raf etiketi (ESL), hatasız kablosuz fiyat güncellemeleriyle mağaza içi dijitalleşmeyi hızlandırmak için geliştirildi.

• Entegre QR kodu ve Yakın Alan İletişimi (NFC) özellikleri
• Otomatik fiyat senkronizasyonu için USB baz istasyonu üzerinden terazi ile sorunsuz entegrasyon

REFERANSLAR
Bizi tercih eden mutlu müşterilerimize bakınız →

Müşteri Yorumları

Süleyman Can
Süleyman Can
Can Gıda Petrol Ürünleri / Sahibi
Read More
Sektöründe başarılı bir kuruluş ve her yaptıklari işlerinde arkasında duran bir işletme tahmini olarak 15yildir çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmekteyiz
Ramazan Kula
Ramazan Kula
Read More
Bilişim ve yazılım sektörünün lideri, iş bitirme ve sonrasında çok başarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Dik duruşlarıyla ticaret ahlâkına sahip ve paylaşmayı bilen genç patron İlyas bey. Destek konusunda bilgi paylaşımlarını esirgemeyen Mehmet bey ve tüm ekip arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Ali Çel
Ali Çel
İstoç Toptan A.Ş. / BİM
Read More
Çözüm ortağımız güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet veren ve ayrıca profesyonel kadro ile süper bi işletme sorun çözüm alanı
Muammer Köksal
Muammer Köksal
Urgancı Yapı Market / Sahibi
Read More
Biz hayal ettik onlar yaptı. Deneyimli kadrosu ve esnaf tavırları ile gönlümüzü fethettiler. Allah onlardan razı olsun
Salih Fikret Atlı
Salih Fikret Atlı
Çikolata Evim / Sahibi
Read More
İlgi, bilgi ve sorun çözme mükemmel
Abdurrahman Aydın
Abdurrahman Aydın
Aydın Kuyum / Sahibi
Read More
İşinin ehli sözünün eri esnaf arıyorsanız tam yerindesiniz 15 yıldır hizmet almaktan mutlu olduğum alırken gözümün arkada kalmadığı güzel insanlarla iş yapmaya hiç terettüt etmeyin.
Ali Şenkarslı
Ali Şenkarslı
Isparta Ekomar Avm / Sahibi
Read More
Yıllardır birlikte çalıştığımız ve çalışmaktan mutlu olduğumuz bir firma. 7/24 desteğini esirgemeyen Mehmet bey ve teknik destek ekibine teşekkür ederiz.
Ramazan Erol
Ramazan Erol
Efece Avm / Sahibi
Read More
Gece gündüz demeden arayıp destek alabileceğiniz uzman bir ekip 5 yıldır çalışıyorum. Yaptıkları işin arkasında durmaları beni ayrıca mutlu ediyor……
Caner Ataş
Caner Ataş
Caner Boya / Sahibi
Read More
Bu kadar ilgili ve kaliteli bir firma ile karşılaşmadım. 7/24 hizmet CANER BOYA ailesi olarak çok teşekkür ederiz
Previous
Next
Çalışma Saatleri

Hızlı Teklif Al

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Bize ulaşın