Çözümler

Araç Saha Satış Sistemi

Satış ekiplerinizin sahadaki satış süreçlerini mobil andorid ve windows c işletim sistemine sahip el terminalleriyle takip ve kontrol debilirsiniz. böylelikle birçok farklı işlemleri mobil araç saha satış uygulamasından halledebilme imkanı ile satış verimliliğinizi arttırırken müşteri taleplerini de en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.
Sistem ile İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var? Destek Ekibimiz İle Görüşün →
Mobil Araç Saha Satış Uygulaması Detaylı Özellikleri

İşletmeniz için değer katar..

Bir erp pazarındaysanız, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır.

Cari İşlemleri

Cari işlemlerinde fiş, fatura, irsaliye, sipariş, müstahsil fişi, tahsilat ve ödeme belgelerini işleyebilir ve yeni müşteri oluşturup düzenleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda da cari ekstreleri detaylı ve özet şeklinde, online-offline olarak görüntüleyebilirsiniz. Ziyaret ve rut işlemlerini gerçekleştirebilir, konum bilgilerini, kaydedip daha sonra navigasyondan cari konumlara gidebilirsiniz.

Stok İşlemleri

Ürünlerinizi büyük dijital kataloğa düşürdüğünüzü hayal edin. ürün fotoğrafları, alış-satış ve maliyet fiyatlarınızı, lokasyon ve depo bazlı stok envanterlerinizi görüntüleyebilir ayrıca cihazınızdan ürün fotoğrafı çekebilir ve en son işlem gördüğü belgeleri görüntüleyebilirsiniz.

Fiş İşlemleri

Bu belge türünde alış-satış fişi, alıştan ve satıştan iade gibi belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz.

Fatura İşlemleri

Bu belge türünde alış-satış fişi, alıştan ve satıştan iade gibi belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz. bunların yanı sıra mobil cihazınızdan e-arşiv, e-fatura gönderimini sağlayabilirsiniz.

Satış ekiplerinizi mobil cihazlarınızdan takip edin!

Müstahsil İşlemleri

Elektronik ortamda pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz, çıktı alabileceğiniz ve kolayca arşivleyebileceğiniz müstahsil fişi ile baskı işlemlerinden kurtulmuş olursunuz.

İrsaliye İşlemleri

Ürünlerinizi büyük dijital kataloğa düşürdüğünüzü hayal edin. ürün fotoğrafları, alış-satış ve maliyet fiyatlarınızı, lokasyon ve depo bazlı stok envanterlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

Bu belge türünde verilen ve alınan sipariş belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz. onaysız alınan ve verilen siparişlerinizin sipariş onaylama süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Teklif İşlemleri

Bu belge türünde verilen ve alınan teklif belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz. Onaysız alınan ve verilen teliflerinizin teklif onaylama süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Yıllık Tecrübe
0 +
Müşteri
0 +
Bayii
0 +
Yetkili Servis
0 +

Araç Saha Satış Sistemi

Bilişimpos Kolaylıkları

Verimlilik Merkezli

Bir işletmenin verimliğinin artırılması için pratik, hızlı ve kolay kullanım amaçlamaktayız.

Kolay ve Hız Odaklı

İşletmenizin kullanıcıları için tasarlanmış olan kolay ara yüzleri sayesinde her zaman daha hızlı işlem yapmalarını sağlamaktayız.

Tek Ekrandan Yönetim

Yazılım çözümlerimizin esnek yapısı ve algoritması ile işletmenizin bütün alt birimlerini tek ekrandan en iyi şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Bütün sektörler için kalite, verimlilik ve maliyetler ön plandadır. Hassas bir terazi gibi işletmenize özen gösteren uygulamamız sayesinde maliyet ve zamandan tasarruf ederek sonuç odaklı çalışmanızı sağlıyoruz.

BAYİLİKLER
Güçlü iş birliklerimizi inceleyin →
REFERANSLAR
Bizi tercih eden mutlu müşterilerimize bakınız →

Müşteri Yorumları

Süleyman Can
Süleyman Can
Can Gıda Petrol Ürünleri / Sahibi
Read More
Sektöründe başarılı bir kuruluş ve her yaptıklari işlerinde arkasında duran bir işletme tahmini olarak 15yildir çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmekteyiz
Ramazan Kula
Ramazan Kula
Read More
Bilişim ve yazılım sektörünün lideri, iş bitirme ve sonrasında çok başarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Dik duruşlarıyla ticaret ahlâkına sahip ve paylaşmayı bilen genç patron İlyas bey. Destek konusunda bilgi paylaşımlarını esirgemeyen Mehmet bey ve tüm ekip arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok tşk ediyorum.
Ali Çel
Ali Çel
İstoç Toptan A.Ş. / BİM
Read More
Çözüm ortağımız güler yüzlü, hızlı ve güvenilir hizmet veren ve ayrıca profesyonel kadro ile süper bi işletme sorun çözüm alanı
Muammer Köksal
Muammer Köksal
Urgancı Yapı Market / Sahibi
Read More
Biz hayal ettik onlar yaptı. Deneyimli kadrosu ve esnaf tavırları ile gönlümüzü fethettiler. Allah onlardan razı olsun
Salih Fikret Atlı
Salih Fikret Atlı
Çikolata Evim / Sahibi
Read More
İlgi, bilgi ve sorun çözme mükemmel
Abdurrahman Aydın
Abdurrahman Aydın
Aydın Kuyum / Sahibi
Read More
İşinin ehli sözünün eri esnaf arıyorsanız tam yerindesiniz 15 yıldır hizmet almaktan mutlu olduğum alırken gözümün arkada kalmadığı güzel insanlarla iş yapmaya hiç terettüt etmeyin.
Ali Şenkarslı
Ali Şenkarslı
Isparta Ekomar Avm / Sahibi
Read More
Yıllardır birlikte çalıştığımız ve çalışmaktan mutlu olduğumuz bir firma. 7/24 desteğini esirgemeyen Mehmet bey ve teknik destek ekibine teşekkür ederiz.
Ramazan Erol
Ramazan Erol
Efece Avm / Sahibi
Read More
Gece gündüz demeden arayıp destek alabileceğiniz uzman bir ekip 5 yıldır çalışıyorum. Yaptıkları işin arkasında durmaları beni ayrıca mutlu ediyor……
Caner Ataş
Caner Ataş
Caner Boya / Sahibi
Read More
Bu kadar ilgili ve kaliteli bir firma ile karşılaşmadım. 7/24 hizmet CANER BOYA ailesi olarak çok teşekkür ederiz
Previous
Next

Soru & Cevap

Mobil satış, şirketlerin sahadaki plasiyerleri Android veya Windows El terminalleri aracılığıyla doğrudan iletişim kurması anlamına geliyor. Bu sistem, satış ve dağıtımın belirlenen ölçü ve kontrollerle uygulanmasını sağlar.

Android cihazlar üzerine kurulumu gerçekleştirilen Erp12 Mobil Satış uygulaması Android saha satış otomasyonu müşteri Analizi, Firmaların Yönetimi, Satış , TahsilatTakibi ve Raporlama gibi özellikleri ile saha satış süreçlerinizin belirli birdüzen içerisinde ilerlemesini sağlayacaktır.

Sıcak satış, ürün veya bir hizmetin saha içerisinde, birebir, anlık olarak satışa dönüşmesidir. Potansiyel müşteri olarak direk alım yapılması da bu duruma örnek verilebilmektedir. 

Soğuk satış, alıcı ve satıcı tarafları arasında yüz yüze, direkt görüşme sağlanmadan gerçekleşmektedir.

Hızlı Teklif Al

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Bize ulaşın

Çalışma Saatleri