Mikro Hızlı Satış

Mikro Hızlı Satış

Anlık barkodlu hızlı satış mı yapıyorsunuz? Perakende satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi tek bir ekran üzerinden mi takip etmek istiyorsunuz? Kullanımı zor, menüleri karmaşık programlar yerine pratik, az zamanda çok iş yapmanızı sağlayan, satış sürecinizin verimini artıracak bir program mı kullanmak istiyorsunuz?

Sektörünüz hangisi olursa olsun Mikro Hızlı Satış kullanarak satış sürecinizi kolaylaştırıp hızlandırabilir, maliyetten ve zamandan tasarruf ederek işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Mikro Hızlı Satış size hangi alanlarda avantaj sağlıyor?

Mikro Hızlı Satış ile barkod kullanarak yaptığınız perakende satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi ilgilendiren tüm işlemleri tek bir platformdan kolayca takip edebilirsiniz. Mikro Hızlı Satış ile satış sürecinizle birlikte hayatınız da kolaylaşır.

Mikro Run ve Mikro Jump entegrasyonu

Mikro Hızlı Satış, Mikro Run veya Mikro Jump programları ile birlikte çalışır. Perakende satış yapan bir Mikro Run ve Mikro Jump kullanıcısıysanız Mikro Hızlı Satış ürününü programınızla birlikte kolayca kullanabilirsiniz. Programlarınızdaki veriler, Mikro Hızlı Satış’a ve tekrar programlarınıza belirlediğiniz sürelerde otomatik olarak aktarılır. Mikro Run ve Mikro Jump programlarında yaptığınız değişiklikleri Mikro Hızlı Satış ürününde tekrar yapmanıza gerek kalmaz. Her zaman güncel verilerinizle çalışmanın rahatlığını yaşarsınız.

 

Yorum Yap